| balintviorel a întrebat:

Aveti idee care este pretul pentru un mertu ster de lemne care trebuie taiat in 50 de cm.
as avea de taiat 20 de metri steri care este deja taiat la un metru si nu stiu cat sa cer

3 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Avand in vedere ca le tai numai in doua, o taietura la bucata, implicand si munca fizica+drujba ta, cam 80-100 roni.

| balintviorel explică (pentru Danut_Popa_1961):

80-100roni pentru un metru taiat sau?

| Danut_Popa_1961 a răspuns (pentru balintviorel):

Ma refer la toata cantitatea. Daca sunt taiate la 1m, o taietura pe buc.ar trebui sa fi gata cam in 3 ore.