| zoolander a întrebat:

Aveti idee unde pot gasi o colaborare, tinand cont ca scriu articole (despre orice)? Multumesc

Răspuns Câştigător
| videoblog a răspuns:

Ce articole scrii, ca sunt interesat. am un blog pe care vreau sa il folosesc si putem colabora. contacteaza-ma.

9 răspunsuri:
| Krina a răspuns:

Daca vrei sa scrii articole, stiu pe cineva care are o revista de turism, "Zum Turist" se numeste. Info http://www.zumturist.ro/ aici gasesti ultimul numar al revistei online.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Gaseste-ti un domeniu in care esti foarte bun (de exemplu articole economice). Altfel, despre orice scrie oricine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Încearcă la ziarele locale, fă-te cunoscut/ă pe net.
Mult succes.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt interesat de o colaborare
. raduta.gabriel@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un blog pe care il folosesc si putem colabora. Da un semn.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe yahoo mess id-baterii_lux si discutam acolo

| RamonaMn a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa te faci cunoscuta in ziare, la TV, pe programul TV al orasului tau.

| Parasca_Iulian_1976 a răspuns:

Caut persoane care sa scrie articole - minim 300 - 500 cuvinte Va rog sa lăsați un răspuns / sa trimiteți un mesaj privat cu: - 2- 3 articole scrise pana acum? sau pe email iulian.parasca@first-car.ro

| silvy9309 a răspuns:

Pai imi spui despre ce si eu sunt dispusa sa colaborez contacteaza ma la mailul takecus61@yahoo.com