| Alexutzu2551 a întrebat:

Daca am cont de Paypal si am bani pe el, pot sa donez la un YouTuber pentru promovare, chiar daca n-am card? Va rog, ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| ROMANIApro a răspuns:

Nu poti doar cu card sau prin abonament Orange

| mihai69 a răspuns:

Da.

| relian a răspuns:

Poti sa faci ce doresti, sa cumperi sa donezi, doar ca cel caruia trebuie sai dai banii aia trebuie sa trimita tot prin paypal o factura sau ceva genul asta catre tine, ceva hartie prin care spune ca tu ii dai sau trebuie sai dai X bani.
Intra pe paypal si vezi exact acolo ce spune ca trebuie sa faci, daca nu gasesti, suna si intreaba pe cei de la paypal care este procedura.
Nu ai nevoie de nici un card nimic.