| Maria_Denisa_2000_nfWp a întrebat:

Oare poate sa ma ajute cineva cu niște răspunsuri va rog? Cei care au credit la banca cu prima casa care dintre astea 2 banci ar fi mai ok duoa părerea voastră? Dintre Cek Bank si RaiffasenBank? Mersi mult

3 răspunsuri:
| Vântulalb a răspuns:

Unde este Cek Bank? Nu o cunosc.
"Raiffasen" este Raiffeisen.
In rest, toate sunt la fel avnd in vedere ca este o facilitate pentru tineri data de guvern, si nu o oferta Bancara.

| Maria_Denisa_2000_nfWp explică (pentru Vântulalb):

Am întrebat care din ele este mai avantajoasă si mai ok din punctul asta de vedere! Aici mai refeream la cei care au ceva credit la aceste 2 banci!

| Dintrebare a răspuns:

Poti merge la fiecare sa iti faca o simulare si sa vezi pentru situatia ta care e mai avantajoasa. Eu as recomanda sa incerci si la Garanti. Majoritatea oamenilor pe care ii cunosc au credit de la ei pentru ca a iesit cel mai avantajos