| Iana19 a întrebat:

Bunã! Doresc sã îmi deschid o firmã care sa fie impartita în atelier pentru confecționarea de bijuterii Hand made si un magazin in care sa le vând atat fizic cat si online. Problema este cã nu stiu de ce cod CAEN am nevoie sau de coduri. Pentru fabricare stiu ca este 3212 si comercializare 4791. Sunt in dilema pentru a infiinta firma am nevoie de ambele? As aprecia mult dacã m-ar putea ajuta cineva. Mulțumesc!

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Aceeași firma poate avea mai multe coduri - deci aici NU sunt probleme

| Iana19 explică (pentru sierra1):

Mulțumesc pentru rãspuns!

| sierra1 a răspuns (pentru Iana19):

Noroc!

| Panamax a răspuns:

Poti sa pui si 30 de coduri.