| Alasia a întrebat:

A cumparat cineva de la Cel.ro ceva? Si daca da erau de calitate? si a mers bine cu livrarea produsului si plata? Pentru ca vreau sa imi cumpar un laptop de la ei si mi'e frica sa nu fie pacaleala. E destul de scump si nu vreau sa ma pacalesc, maiales ca nu il iau in rate.

6 răspunsuri:
| wintage a răspuns:

Cel.ro e firma serioasa. E un fel de emag.ro putin mai slab.
Cunosc pe cineva care si-a luat tot laptop de pe cel.ro si a decurs perfect!

| Λndrei a răspuns (pentru wintage):

Deci sa inteleg ca eMAG este o firma destul de srioasa? Vreau sa-mi achizitionez si eu un laptop si nu am mai incercat sa cumpar astfel de produse de pe internet.

| wintage a răspuns (pentru Λndrei):

Emag da!

| mihai19d a răspuns:

Buna! Sunt seriosi dar daca te-ai hotarat ce laptop sa iti iei iti recomand sa ceri oferte aici http://www.top-oferte.com/cere-oferta/ in care sa scrii ce laptop vrei si ei iti vor trimite oferte de pe mai multe site-uri serioase asa ca o sa poti sa il iei la pretul cel mai bun.

| John1973 a răspuns:

Sunt mai de incredere acestia http://bit.ly/1C6mnbK

| RoseJ a răspuns:

Da, sunt seriosi, am cumparat eu de la ei si este totul ok