| Guest10 a întrebat:

A folosit cineva aplicația FameUP? Am câțiva prieteni care o folosesc și as vrea sa știu dacă e reală faza, daca chiar poți scoate banii din contul aplicației sau e ceva fake, doar pentru a atrage persoanele slabe. Deci, e reală aplicația sau doar o gluma reușită?

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Nu trebuie sa te astepti sa-ti pice bani de pe internet decat daca muncesti prin internet (programator, videochat, contabil, designer de website, etc.)

| miro123 a răspuns:

E pe bune. Poti scoate banii dupa ce aduni 200 de lei. Banii iti ajung in cont in cateva zile, fara niciun comision.