Am 12 ani. Stie cineva cum pot face bani la anii astia?

Răspuns Câştigător
| Anonima163333 a răspuns:

Așteaptă sa vina ziua ta și sa primești bani de la rude

Fac asta de mult dar mai este mult pana la ziua mea.

| Anonima163333 a răspuns (pentru Anonima163333):

Mersi pentru fundă.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Faci piata si poate iti ramane ceva rest.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești prea mic sa te gândești la asta. Mai copilărește, o sa îți prindă bine.

| oz_1736 a răspuns:

La tara, cu ziua. 80 lei la zi

Eu as vrea sa fac asta dar imi este rusine sa merg la oameni si sa spun ca vreau sa lucrez la eicrying((

| gigite a răspuns:

Numai daca, iti daruieste parintii sau bunicii, fiecare in functie de cat esti de corect.

| Haifaa a răspuns:

Învață la școala ca sa ajungi cineva in viața și sa ai bani!

Invatlaughing). Sunt in clasa a V-a si am media 10 la toate materilelaughing).