| ociul a întrebat:

Am 13 ani si vreau sa imi cumpar chestii de la BTS ca ii ador si sunt super faini (mai ales Jungkook).In fine.N-am bani si vreau sa imi dati idei de cum as putea sa castig bani ca sa imi pot lua husa si bomba army.Cer seriozitate

2 răspunsuri:
| stefiiii3 a răspuns:

Incearca sa economisesti, probabil parinti tai iti dau zilnic sau saptamanal o suma de bani. Incearca sa faci o pusculita si sa strangi cat ai nevoie, cu timpul se vor strange si iti vei putea cumpara un army bomb si orice doresti tu.

| ZXYU a răspuns:

Încearcă sa iti faci un orar cu lucruri adica curățenie făcutul patului spălarea hainelor si sigur părinții tai vor vedea si o sa iti dea o recompensa! Daca nu așteaptă pana la o sărbătoare sau ceva! Sper ca te-am ajutat!