| OhFuckIForgotMyNameAgain a întrebat:

Am 16 ani si vara aceasta as vrea sa lucrez undeva. Ma gandeam la un loc de munca pe litoral sau ca promoter. Stie cineva daca ma pot angaja pe 2 luni la aceasta varsta. Si daca da, ce ar trebui sa contina CV-ul meu, adica am doar 16 ani. cu scoala nu ma pot mandri inca. Daca aveti oferte nu ezitati. happy

Răspuns Câştigător
| freakazoid a răspuns:

Pai cel mai simplu e sa incepi sa te plimbi prin mamaia, eforie nord, costinesti si vezi cine angajeaza. Oamenii de acolo nu se uita la varsta. Eu m-am angajat o vara in mamaia cand aveam 17 ani.

| OhFuckIForgotMyNameAgain explică (pentru freakazoid):

Faza e ca nu sunt din Sud. dar s-ar putea sa merg acolo si asa voi face. Multumesc de sfat!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| agnessme a răspuns:

Buna! esti micuta... nu cred ca poti fi angajata. :(( dar daca ai putin timp liber incearca asta: http://adv.justbeenpaid.com/? r=rh2h7V6zGi&p=jssbooster14 Iti recomand cu incredere! noi oamenii trebuie sa ne ajutam reciproc! te bpup

| agnessme a răspuns:

Daca nu ai gasit inca un job perfect.......mai ai o sansa! http://adv.justbeenpaid.com/? r=rh2h7V6zGi&p=jssbooster14 poti simplu sa lucrezi de acasa. nu trebuie sa stii calculator, decat sa tastezi! BAFTA! ASTA E SANSA TA!