| Camillatttgy a întrebat:

Buna, am 17 ani si ma plictisesc foarte mult. Aveti idee daca exista locuri de munca online (fara videochat) din care sa faci bani? Imi place sa lucrez foarte mult in word dau multe altele, poate exista ceva sa se bazeze pe asta. Va multumesc mult

3 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Poti face licente contra-cost

| morfeo a răspuns:

Nu are nimeni nevoie de un lucrator necalificat sa ii lucreze in programe. In schimb, videochatul nu are conditiile astea.

| Elena098 a răspuns:

Dacă vrei să ai un surplus de bani, pe lângă salariu, tot ce trebuie sa faci e să accesezi linkul următor https://djimoney.xyz/937063368968665/
și să începi să câștigi din vizionarea reclamelor! Nu ai nimic de pierdut, încearcă și tu!