| Andrei98123 a întrebat:

Bună, am 18 ani și aș avea nevoie urgent de 2000 de euro pana săptămâna ce vine ce fac?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu-ti da nimeni asemenea suma. Esti prea mic sa isi poata recupera banii de la tine. Ia-ti gandul.

| Balan_Andrei_1994 a răspuns:

Banca cu siguranta nu o sa iti dea.

| demifcm77 a răspuns:

In doar o saptamana singura metoda de a face 2000 euro este din imprumut dupa opinia mea. Te sfatuiesc sa nu te bagi in datorii de la varsta asta. Insa daca chiar este foarte urgent, poti apela la membrii din familia ta( parinti, bunici, unchi, veri, etc.). Dar repet, daca este un lucru care se mai poate amana ceva timp iti recomand sa nu intrii in datorii.Bafta!

| Andrei98123 explică (pentru demifcm77):

Problem este ca am loat de la părinți fără să știe