| sasa93 a întrebat:

buna am 20 ani si as frea sa acesez fonduri europene pentru a mi deschide o ferma de animale bovine unde pot afla mai multe despre asta si daca se mai poate, va multumesc stima.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti afla de la APIA din judetul tau.

| Spacemouse a răspuns:

Parerea mea e sa vizitezi fermele din imprejurimi si sa vezi de ce ai nevoie, sa te documentezi bine si din carti si din spusele oamenilor ce conduc ferme.Si sa incerci sa faci o ferma cat mai moderna care sa nu necesite multa forta de munca umana. Sper ca ti-am fost de ajutor cu cevawinking