| YoinPersoana a întrebat:

am abonamentul delfin 8, la orange.si am nevoie de mesaje.in fiecare luna imi vine factura cu 4, 5 euro mai mult si parintii mei s-au suparat sad. vreau sa am si eu mesaje.am aflat de la matusa mea ca exista optiuni prin care iti poti adauga mesaje/minute/internet cu cativa euro pe luna.am intra pe acel site de la orange, dar acum nu il mai gasesc. daca mi-l dati va dau funda happy

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Intrucat abonamentul tau face parte dintr-o oferta speciala, pentru a putea adauga noi optiuni este necesar sa apelezi Serviciul Clienti-411 (apel gratuit de pe telefonul mobil).
Colegii nostri iti vor oferi suport in alegerea pe care vei dori sa o faci.
Cu prietenie,
Orange helper
http://www.orange.ro/help/despre/

1 răspuns:
| RaluuX a răspuns:

Stiu cum e s afac cost suplimentar!(am patit si eu luna asta, cost suplimentar 5 eurastraight face am depasit internetul inclus fara sa imi dau seama si parintii mei s-au cam suparat...cu problema ta chiar nu te pot ajuta. Dar incearca sa nu mai faci cont suplimentar pana rezolvi cu mesajele