| Abcd123456789 a întrebat:

am alimentat un cont bancar in euro cu o anumita suma de bani, persoana care trebuie sa ridice banii se afla in Spania, insa cand a mers sa ridice banii nu-i avea in cont :-( nu inteleg de ce. nu am gresit contul. de la banca mi s-a spus ca banii sunt in cont si totusi cand vrea sa-i retraga nu exista nimic in cont.

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Dureaza 2-3 zile ca banii sa fie mutati. Este aproape imposibil sa fi gresit conturile.

| Adam_Costin_1991 a răspuns:

Depinde prin ce sucursala i-ai pus la unele dureaza si 3 zile