| Mogiojojo a întrebat:

Am auzit ca as putea sa iau un credit de la CEC cu 0% dobanda. Adica statul roman ar oferi aceasta facilitate. Vreau sa iau o suma mica gen 3000 de lei. E posibil?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici o banca sau CEC de pe fata pamantului, nu poate da credite fara dobanda, insemanand ca nu mai sunt banci, ca din asta traiesc ei, din asta platesc salarii, samd.
Eu nu stiu cati anisori ai, dar Bancile, NICIODATA nu dat credite pe gratis!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am auzit de asa ceva in viata mea. De la CEC Bank?

| gogu220 a răspuns:

Poti sa-ti iei cardAvantaj si poti cumpara ceva in valoare de nu mai stiu cate salarii si rambursezi banii fara dobanda, dar nu poti cumpara de unde vrei ci dinanumite magazine cu care au ei parteneriat.
Iti recomand sa verifici preturie inainte de a face cardul, eu am vrut sa-mi iau un televizor dar era ceva mai scump decat in alte megazine de unde nu puteam sa cumpar cu acest card.
Deci nu ai dobanda dar e produsul mai scump.

| Mogiojojo explică:

Am vazut ca au parteneriat si cu Emag. Mie Emag mi se pare ok ca preturi. Dar cum de nu vor nimic in schimb?

| NYØ2002 a răspuns:

La noi nu se ia dobanda, ca sunt care iau bani de liceu si nu ia dobanda