| Vladyt1 a întrebat:

Buna, am comandat un incarcator de hoverboard ieri 22.06. 2021 și nu stiu când ajunge dar am primit un SMS în care scrie Vom livra azi comanda deci azi ajunge?

Răspuns Câştigător
| Cristi7790 a răspuns:

Da, azi ajunge

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Teoretic, da.

Răspuns utilizator avertizat
| cfrtobias a răspuns:

Cauta dupa awp in site la curier sau in site unde ai luat, unde o ajuns comanda

| vasile2222 a răspuns:

Ajunge azi. Nu intelegi romana?

| Anonimul8091231 a răspuns:

Da, e posibil sa ajunga azi. Dar depinde de firma de curierat. Daca e cu sameday e posibil sa nu ajunga azi. Eu asa am patit. Am primit mesaj ca se va livra azi, dar s-a livrat peste 2saptamani. Deci coletul a stat in depozitul din orasul meu 2saptamani. Asta a fost acum vre o 2 ani. De atunci s au mai schimbat multe. Cel mai bine ar fi sa il suni pe curier si sa il intrebi pentru ca ai nr lui in acel mesaj. Daca trebuie sa mergi de acasa, il suni si ii spui sa mearga mai repede ca ai de mers de acasa.

Sper ca te am ajutat