| anonim_4396 a întrebat:

am cont pe okazii de 3 luni si ieri m-am decis sa devin utilizator verificat ca sa pot posta mai multe anunturi. Am ales modalitatea sa platesc cu cardul 1 euro +tva, ultimul pas e sa imi trimita ei codul de validare de forma MPY "XXXXXXX" in extrasul de cont, ieri pe la ora 15 am facut acesta operatiune si imi tot verific online cardul cu extrasul de cont si nu am primit inca niciun cod de validare de la ei. Am sunat ieri mi-au zis ca in 24 de h il trimit insa ma tem sa nu fie teapa, cei care ati vrut sa deveniti utilizator verificat ati reusit, v-au trimis cei de la okazii codul de validare in extrasul de cont?

4 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Il vei primi nu-ti fa griji. Este un site serios.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt serioși. Trebuie doar să ai răbdare. Dacă e o problemă, vor rezolva... dar cel mai probabil e exact cum ți-au spus: trebuie să aștepți. happy

| MarioRadulescu a răspuns:

Cred ca e ca la verificarea de la paypal. dureaza o zi-doua pana apare pe extrasul de cont.

| nerra211 a răspuns:

Va multumesc pentru raspunsuri, sper sa fie asa cum imi spuneti, am sa astept inca pana maine.
P.s: se poate sterge intrebarea mea daca nu mai vreau sa apara pe site?