| bebediana a întrebat:

Am cumparat ceva de pe net si ma platit cu cardul. Doar ca la adresa de email.am pus yahoo.com si trebuia yahoo.it.era o adresa de email imprumutata, si nu am stiut. La sfarsitul procesului, mi-a aparut o pagina cum ca plata mea a fost receptionata si ca pe adresa respectiva a fost trimis un email de confirmare al comenzii.Cei de la firma respectiva au spun ca nu au primit niciun ban.ce e de facut? pe adresa respectiva de email nu pot intra.

3 răspunsuri:
| Anonim0100 a răspuns:

Buna. Pai spune-le prin email ca nu era adresa ta si retrimite comanda dupa email-ul tau.

Pa, pa!

| bebediana explică (pentru Anonim0100):

Pai si banii aia? sunt inca in ontul meu? chiar daca am facut toate procedurile sa ii trimit?

| Anonim0100 a răspuns (pentru bebediana):

Da sunt in contul tau, tu doar ai folosit o alta adresa de email!