| Bistricean_Gabriel_2001 a întrebat:

.am dat comanda de pe Amazon si am platit cu cardul, dar dupa ce am confirmat comanda, mi-am amintit ca nu mai am bani pe card. Comanda a fost trimisa. Oare mi se va scadea suma comenzii din banii pe care ii voi pune eu pe card data viitoare?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Du-te si pune bani acum, pentru ca ei vor incerca sa ia banii in primele 24 de ore, dupa care te vreo anunta ca nu s-a putut face plata si comanda nu poate pleca din amazon, fara o plata confirmata de banca!