| loredana2999 a întrebat:

am fost pe data de 11 sa platesc factura avon la un magazin prin Paypoint si nici in momentul de fata nu au intrat banii in cont... problema este ca nu mi-au dat bon fiscal si cand am fost la ei sa le spun problema, ei au spus ca mi-au dat, ca ei nu fac asa ceva clientilor. intrebarea mea este : ei pot sa justifice ca mi-au dat bon fiscal? am inteles ca atunci cand iti da un bon fiscal, o copie le ramane lor in magazin... astept mesaje urget, multumesc!
DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca bonul este nominal, pe numele tau adica, da, ar putea sa caute in evidenta si sa iti dea o copie.