| Keystone a întrebat:

Bună...am nevoie de câteva informații, se poate face contract la BRD online? Pentru card, voi lucra curând. Întreb deoarece ar fi mai eficient și rapidă această modalitate.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate ca se poate face card online dar cardul este atasat unui cont. Eu nu cred ca se poate face un cont fara sa fii tu la banca! Dar se pare ca pandemia asta de Covid a scos in fata lasitatea din oameni! Eu ma duc oriunde. Ma intalnesc si cu prietenii la restaurant si n-am luat Covid (pana acum). Respectarea normelor de igena si a distantarii fizice sunt principalele conditii ca sa nu fii expus decat in mica masura.

| anonimg a răspuns:

În locul tău aș suna la BRD și aș vorbi cu un consultant: 0213026161.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cardul fizic tot trebuie să îl iei. Nu se livrează prin poștă. Deci dacă tot vei face un drum să ridici cardul, mai bine faci și contractul fizic.

| AnaMariaBcB112233 a răspuns:

Se poate face, din câte știu