| Cupcakecat666 a întrebat:

Bună,am nevoie de urgență de un sfat. As vrea sa imi fac un abonament la telekom. Dar am doar un buletin si un act de închiriere. Problema este ca buletinul este pe alta adresa de unde stau in prezent, pentru ca m-am mutat in Bucuresti. Ar merge sa imi fac un abonament?

3 răspunsuri:
| mihaicelsfant a răspuns:

I suni si vorbesti cu iei.
sfatu:nu iti fa la telekon

| Atim a răspuns:

Am lucrat si eu la o companie de telecomunicații ca reprezentant comercial. În situația asta, cel mai adesea clientului i se da sa completeze o declarație pe proprie răspundere cum ca locuiește la adresa respectiva.

| MMFlorin a răspuns:

Cel mai bine discuti asta cu ei, nu o sa se intample nimic. Cred ca e posibil si asa. Bafta!