| dorinamara a întrebat:

Buna,

Am nevoie sa imi deschid un cont cu un card atasat. Problema este ca am mai avut un card insa a fost blocat din motive de tentativa de frauda. Totul s-a rezolvat, a fost doar o greseala, insa banca nu imi deblocheaza si nici nu vrea sa imi faca alt card. Daca m-as duce la alta banca vor vedea in sistem cel mai probabil, dar oare ma vor accepta drept client?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"banca nu imi deblocheaza si nici nu vrea sa imi faca alt card"

au o bază comună cu cei... tentați de fraudă.

"ma vor accepta drept client? " - Dacă nu incerci, nu știi

Apropo, cu ce "tentativă" te-au prins?