| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie URGENT de bani pentru a plăti niște datorii. Dețin 24 de bancnote de 2000 de lei cu eclipsă. Cunoașteți pe cineva care ar vrea să le cumpere sau e cineva de aici interesat? Mulțumesc!

8 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Nu stiu cat ai putea lua pe ele, inca nu au o vechime uriasa incat sa coste mult.incearca sa postezi pe diverse site-uri de anunturi gratuite. poate ai noroc sa gasesti un colectionar

| Dismally a răspuns:

Mai mult de 5 lei nu valoreaza o astfel de bancnota si asta daca este intr-o stare foarte buna.

| kavasaki99 a răspuns:

Pune anunțul pe olx

| Mircea049202 a răspuns:

Poti sa explici putin? 24 de bancomate de 2000lei cu eclipsa?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Mircea049202):

Era suficient sa cauti oleaca pe gugal... bancnote, bancomate, tot pe acolo. tongue

| floresdemayo a răspuns (pentru Mircea049202):

Sunt niște bancnote vechi, care au fost în circulație în urmă cu câțiva ani...

@Dulce123 dacă ai nevoie de bani urgent, nu te baza pe vânzarea bancnotelor. Mai bine împrumută de la părinți, prieteni, rude, ori cere în avans angajatorului. Banca să fie ultima soluție.

| anonim_4396 explică (pentru Mircea049202):

Bancnote...care s-au scos din uz in 1999...

| Mircea049202 a răspuns (pentru floresdemayo):

Am înțeles, nu citisem bine întrebarea happy in loc de bancnote mi s-a părut ca sunt bancomate, Multumesc oricum.