| Frandes_Andrei_1998 a întrebat:

Buna,
Am novoie de o dovada de venit pentru parintii mei, o hartie pe care scrii cati bani au facut intr-un an fiscal, stiti cumva cum se numeste acest document si de unde pot sa il primesc? De asemenea, tatal meu e pensionat si mama mea lucreaza, trebuie sa primesc hartia din locuri diferite din cauza asta?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru tatal tau este nevoie doar de prezentarea unui cupon de pensie iar mama ta va solicita o adeverinta de la locul de munca cu salariul net din fiecare luna a ultimului an.