| Marian586 a întrebat:

Buna! Am o intrebare, azi am mers la bancomat la BT sa pun niste bani si nu imi apar banii in cont, oare de ce? Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| LasleaIoan1972 a răspuns:

Teoretic ar trebui sa apara instant, posibil sa fie mai lenta tranzactia desi se face automat, odata finalizata tranzactia de depunere si aparand pe display. contul dvs urmeaza sa fie alimentat cu suma depusa sau ceva de genu
banii nu mai raman in suportul acela de bani unde i ai pus ei ajung in zona de siguranta in interiorul ATM,
deci nu pot fi luati

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Dureaza si o zi pana apar in cont. eu am internet banking la ei si am vazut asta de multe ori.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dureaza cîteva ore pana se face tranzactia, posibil maine vei afla, mergi la banca maine si intreaba le pe fetele acelea cand apar banii ca ele stiu procedura.

| Marian586 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pai si de ce am putut sa i scot de pe cardul celalat. Deci am pus prima data pe un card am crezut ca e de vin cardul acela de asta nu ma lasa sa-mi cumpar ce voiam si dupa am scos bani ca sa i bag pe alt card si m-a lasat direct sa i scot si dupa ce i-am scos i-am pus pe alt card si pe card nu apare ca sunt bani dar nu am incercat sa scot sa vad daca mi da. Oare este posibil cand am bagat bani in cutia de depunere si am plecat sa se fi deschis fara sa stiu si sa i fi luat cineva? Nu cred asa i?

| LasleaIoan1972 a răspuns (pentru Marian586):

Teoretic ar trebui sa apara instant, posibil sa fie mai lenta tranzactia desi se face automat, odata finalizata tranzactia de depunere si aparand pe display. contul dvs urmeaza sa fie alimentat cu suma depusa sau ceva de genu
banii nu mai raman in suportul acela de bani unde i ai pus ei ajung in zona de siguranta in interiorul ATM,
deci nu pot fi luati

| Zuzu1991 a răspuns:

Cand ai mers?
in timpul orelor de program intram in banca si ceream sa vad unde mi-au disparut banii
asa, acum du-te maine