| Mcozma11 a întrebat:

Buna, am o intrebare! Daca eu vreau sa primesc bani de la o firma, si sunt minor, este cumva ilegal? Spre exemplu eu ofer niste servicii online unei firme, si aceasta imi trimite banii prin paypal(Suma nu trece peste 3000euro) este ilegal? Daca da, ce alte optiuni am in afara sa imi infiintez un pfa sau srl

1 răspuns:
| Anonymus123123 a răspuns:

Bani ii poate lua parintele tau-pe hartie si astea- dar tot tu ii primesti, daca ma intelegi