| CrisCristea a întrebat:

Am o masina de cusut Casnica Super de prin anii 50. Cam cat valoreaza? Intreb si pentru ca am vazut anunturi in cate se cer mii de euro dar si altele in care se cere o suta-doua de lei. Multumesc!

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Poate chiar 50 de lei... Azi dacă am nevoie de o mașină de cusut, îmi cumpăr una electrică măcar.
Astea sunt bune de pus prin pensiuni, ca decor.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Mai degraba o suta-doua de lei. Sintem in 2019 si tu inca nu ai auzit de teapa cu masina de cusut? https://www.libertatea.ro/......lba-899570

| NoriAl a răspuns:

Nu valoreaza mare lucru. Sunt infractori care se dau colectionari si spun ca valoreaza mii de euro. Dar vor cate doua. Iar tu mai cumperi una... de la ei (sau complicii lor). Apoi, nu-i mai gasesti sa le vinzi "valorile".