Întrebare recomandată | Diana2500 a întrebat:

Buna.
Am o mică dilema și aș fi profund recunoscătoare daca cineva ar putea să mă ajute.
Deci ..sunt studentă Feea și trebuie să am la sfârșitul acestui an universitar o perioada de practică în domeniul bancar preferabil.
Ar putea cineva să îmi recomande instituții publice și/ sau societăți bancare, societăți de asigurare cu care as putea colabora și ulterior sa pot dovedi stagiul de practică?
Țin să precizez că locuiesc în Timișoara.
Mulțumesc anticipat ☺️

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Roagă-te de vreo șefă de sucursală să te primească. Fă-ți și un document de la școală. Cu ștampilă!

| dullcat a răspuns:

Ai putea intreba si aici https://www.facebook.com/groups/feaa.uaic.ro. Din experienta mea, studentii mai mari sunt dipsusi sa iti dea mereu ponturi despre orice. :)) Plus, in general pentru recomandari trebuie sa cunosti pe cineva care stie pe altcineva. Sau poti face ca mine, te duci pur si simplu cu dosarul si cv-ul la institutiile alea si intrebi daca te primesc pentru practica.

| Diana2500 explică (pentru dullcat):

Mulțumesc mult!????????

| dullcat a răspuns (pentru Diana2500):

Cu placere.Succes.