| Monica07 a întrebat:

am o problema cu comfirmarea cardului am gresit codul acela ca nu stiam care este si am blocat in paypal. am sunat la ei si mi-au spus ca e de la banca si banca nu are ce sa-mi faca ca am sunat si la ei. am facut cerere de deblocare a soldului dar acum nu pot folosi acelasi card pentru paypal si nu stau sa-mi fac alt card ce as putea sa fac sa pot folosi acelasi card pentru paypal? ca la ei la suport daca sun nu ma lamureste prea mult ei mi-au zis ca mi-ar fi deblocat sa pot folosi acelasi card dar nu pot

1 răspuns:
| bazz a răspuns:

Aceiasi problema o am si eu, am trimis un mail la ei, astept raspunsul.
Daca nu primesc nimic ma gandesc sa ii sun, poate se rezolva problema mai repede.