| Roxenne a întrebat:

Am si eu o problema, mi-am descarcat sims 3 si l-am instalat dar cand il deschind imi spune"We are unable to verify that your disc is a valid copy of The Sims 3.Please contact customer service" are cineva vreo idee ce trebui sa fac? Dau funda =D vreau un raspuns cat mai rapid multumesc.P.S. scuzati categoria...

Răspuns Câştigător
| Seby90 a răspuns:

Ai nevoie e crack. In folderul respectiv probabil era un alt folder numit skidrow, crack, razor, depinde de teamul care l-a Hackuit, inlocuieste executabilul jocului cu ceea ce ai in folderul pe care ti l-am numit, raspunsul + intrebarea vor fi sterse curand. Succes.

| Roxenne explică (pentru Seby90):

Poti te rog sa-mi explici mai detaliat?

1 răspuns: