| BogdanCabau a întrebat:

Am trimis prin curier un colet la Bucuresti de o saptamana si inca nu ma primit banii, nici coletul inapoi daca ii refuzat.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mergi la anpc sa depui o plangere

| RareşTPUro a răspuns:

Atunci cand ai predat coletul curierului sa il duca, ar fi trebuit sa iti lase un numar de telefon sau sa le dai tu numarul tau pentru a putea comunica in situatii de genul. Daca nu ai numarul respectivului care a trimis coletul, incearca sa iei legatura cu firma de curierat si sa ii intrebi de aceasta problema. Ei te vor intreba daca stii numele celui care a dus coletul in Bucuresti ca sa poata lua legatura cu el si sa remediati situatia.

| B3B3NI a răspuns:

Pai trebuia sa iti lase un numar sa il poti suna pe ala...

| BogdanCabau explică:

Pai I am lăsat numărul de telefon și adresa...Pana acuma nimic și a trecut o săptămână.