| Baby233391 a întrebat:

Am un card brd de cand eram eleva. Nu am fost sa-l schimb inca pentru ca mai am un an. Dar am aflat ca nu pot accesa western, pentru ca e inca de elev. Cand ma duc sa il schimb, de cati bani am nevoie sa fac acest lucru? Costa si trimiterea la domiciliu?
De ce ai nevoie pentru a schimba un card de elev in unul de " adult"?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Du te la bancă si intreaba acolo. Ei stiu raspunsul.

| Baby233391 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Asta stiam si eu. Dar orasul e departe. Cand o sa ma duc la banca, vreau sa fiu pregatita cu ce am nevoie la mine happy