| anonim_4396 a întrebat:

Buna
Am un inel de argint 925 cu pietricele cam cât iau pe el la amanet?
Si am o tableta vonino magnet g50, la fel vreau sa o vând dar nu stiu cât aș lua pe ea

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Argintul este destul de ieftin. Ca sa afli cat iei pe ele mergi la amanet si intreaba. De unde sa stim noi?

| Violleta2022 a răspuns:

Mai nimic, fiindca este argint.

| mihai69 a răspuns:

Mai nimic, din păcate. Ag e ieftin, iar tabletele își pierd din valoare imediat ce au fost luate din magazin.

Răspuns utilizator avertizat
| SirRaz a răspuns:

Pai ca sa poti sa faci ceva. punele la vanzare pe olx si market place de pe Facebook. si vezi cat is ele noi. scazi si tu 30-40% din valoare si asa afli si cam cat ei pe ele. eu am gasit o varinta la tableta la 600 de lei. daca e ok poti sa iei si 3-4 sute pe ea tongue