| Andreea_Voinea_1998 a întrebat:

Am un prieten plecat in Anglia si ar vrea să își facă un abonament. Ideea e ca unii au spus că se poate unii ca nu se poate.
Unii si-au facut fara vechime acolo altii nu au reușit cauza fiind lipsa de vechime.
Pana la urma cum se procedează? Se poate face abonament acolo fara vechime?

2 răspunsuri:
| Quassaar a răspuns:

Abonament la ce frate? La cablu, tv, internet, gaze, telefon, sală de forță. puii mei. vrea un abonament ai nu poate?

| Andreea_Voinea_1998 explică (pentru Quassaar):

La telefon. greseala mea ca nu am mentionat asta