| Gdeni a întrebat:

Buna happy are cineva idee, cand este urmatoarea extragere la loteria bonurilor?

3 răspunsuri:
| SebastianPuica a răspuns:

Buna! Următoarea extragere a Loteriei Bonurilor Fiscale va avea loc pe data de 19 iulie, extragere in care vor participa toate bonurile fiscale emise în luna iunie. Dacă participi și tu, îți urez baftă!

| Adry05 a răspuns (pentru SebastianPuica):

Si unde sunt date numerele?

| SebastianPuica a răspuns (pentru Adry05):

Extragerea va fi difuzată în direct pe TVR la data de 19 iulie, ora va fi stabilită în perioada aceea.
Dacă nu urmărești extragerea, poți afla rezultatele pe site-ul Loteriei Române.