| RobbyPh a întrebat:

As dori sa ma angajez am 17 sunt din Constanta doar ca am liceul de Dimineata. Oare in ce domeniu m-as putea angaja.? Eu as avea in gand sa ma angajez la un supermarket. dar nu stiu cerintele tonguelaughing

1 răspuns:
| Mija_Costantin_1993 a răspuns:

Du-te si ia-ti un job cum ar fi albitri caci faci o scoala simpla(treci oricum) meciurile sunt in wickennd si niciodata nu esti obligat sa te duci la meciuri. Pentru a fi vanzator la super market trebuie sa ai 18 ani si bacul, cat de cat sa stii sa umbli cu bani. Orcum iti va da test dar nu ai 18 ani salut. FUNDA?winking