| ArriiaannA19 a întrebat:

As dori sa vand niste obiecte pe tocmai.ro, dar nu stiu cum se procedeaza cu plata si transportul. A incercat cineva sa vanda pe tocmai.ro sau site-uri asemanatoare?

Răspuns Câştigător
| Diiana232997 a răspuns:

Am incercat pe mercador. Pai daca e transport prin posta : depui coletul la posta, completezi niste acte si platesti transportul. Cel care primeste coletul la posta o sa plateasca banii pentru colet + transportul. Cand o sa-ti ajunga banii la posta o sa te sune.