| 7Seven a întrebat:

Aș dori situațiile financiare anuale complete ale unei firme din orice an din 2000 pana în 2018. Am mare nevoie. Mulțumesc.

4 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Cine și de ce ți-ar da ție situațiile financiare complete ale unei firme?

Este ca și cum ai spune "vreau toate salariile confidențiale și toate dosarele medicale ale angajaților unei companii".

| 7Seven explică (pentru johnnny123):

Pentru ca am de făcut o licență, si îmi trebuie o firma.

| 7Seven explică (pentru johnnny123):

Nu îmi trebuie salariile si nici dosarele medicale. Nu înțelegi ce vreau sa spun. Mulțumesc.

| Demidol a răspuns:

Ohohoo, asa ceva nu este posibil. Sunt date confidentiale.