| Sabau_Alex_1997 a întrebat:

as vrea sa fac o comanda de pe un site de adidasi din U. S. A si la plata trebuie sa dau numarul cardului, numarul de verificare al cardului ( ultimele 3 cifre), cand expira si unde a fost facut cardul ( la ce banca ). Ce credeti, ar trebui sau nu?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cerintele sunt uzuale, pentru a putea fi verificat cardul, asa ca trebuie date. Vezi ca numarul de verificare este cel de pe spatele cardului si nu ultimele 3 cifre de pe fata, cifrele de pe fata reprezinta numarul cardului. Numai bine!

Răspuns utilizator avertizat
| Baniptc a răspuns:

Ai putea sa ti faci un cont paypal pe care sa ti verifici cardul. trebuie neaparat un card visa electron, si apoi o sa faca paypal-ul toata treaba pentru tine.nu o sa ti mai dai datele cardului pe site uri