| Ama1011 a întrebat:

Buna, as vrea sa imi deschid un magazin de haine si ma gandesc ce nume sa ii pun si nu gasesc unul pe placul meu! Ati putea sa imi dati voi niste exemple? As vrea sa fie ceva finuț, sa nu faca neaparat referire la haine si sa fie usor de zis!

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca e magazinul tau, da-i un nume care sa te reprezinte!
Nucu copilului tau nu-i ceri nume da la straini, trebuie sa-i dai TU numele, care sa-ti placa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De peste 3 luni, utilizez platforma Wix pentru generarea numelor, și nu m-a dezamăgit niciodată;)

https://www.wix.com/tools/business-name-generator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naked Store

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fashion's and Family
BestStore
Original Fashion
HippeStore

| brokxy a răspuns:

Pune ceva nume de zeita
https://greekgodsandgoddesses.net/goddesses/
Daca iti plac cele din lista

| Silwian a răspuns:

Vai... asta era problema. nu stii ce nume sa i pui magazinului tau imaginar de haine.laughing)))