| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa ma angajez si eu part-time la impartit pliante sau promotii cevahappy imi sugerati si mie ceva concret? un nr de telefon sau e-mail de la o firma cu care ati lucrat voi sau stiti ca este serioasa? am 16 ani si ceva si sunt din Bucuresti.multumeschappy

5 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

Si eu sunt din bucuresti

nu vrei sa te inscri ca reprezentant avon?

daca tot suntem aproape una de alta te pot ajuta sa devii si coordonator in viitor

add bia_coolgirl94

| Biencush a răspuns:

Nu vrei sa devii reprezentant LADYS?
E un job part time, pe care il poti face din placere, distribuind cataloage prietenelor sau recrutand si tu reprezentanti pe net!
Castigul este unul foarte promitator!
Daca te intereseaza, citeste ultimele mele raspunsuri si iti poti face o idee mai clara!
Daca esti interesata, acceseaza gratuit:
http://ladys.ro/a/BBORCekh
Nu te costa nimic, nu risti nimic, nu esti obligata la nimic!
pupici

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ideea e ca am deja in clasa reprezentanti avon si oriflame si altele la care se duc toti colegii si eu nu as mai avea comenzi. apreciez oricum...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca reprezentant produse cosmeticeBio LifeCare www.lifecare-ro.blogspot.com