| Fαntαsy a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un telefon Samsung Galaxy S sau nu stiu. in orice caz un Samsung Galaxy. Mi se pare destul de scump la liber si as vrea niste oferte cu abonamente de 2 ani. Tin sa mentionez ca imi permit un abonament de maxim 7-8 euro/luna. happy

P. S. : eu sunt pe Vodafone, iar abonamentul imi expira in decembrie. dar nu stiu daca mi se da o oferta mai buna daca imi prelungesc abonamentul sau cand mi-l reinoiesc. sau daca as trece pe cartela o vreme iar apoi sa reintru in retea ca nou client. astept idei big grin

Răspuns Câştigător
| SunshiiiinexD a răspuns:

Eu spun ca merita sa iti iei Samsung Galaxy
Chiar e un telefon super bun si te tine mult
Plus ca iti merge netul foarte repede
Si de abonament... depinde care e mai ieftin cu prelungire de obicei e mai ieftin acum nu stiu eu nu sunt la Vodafone.
Intereseaza-te si vezi care iese mai ieftin happy