| Anca123420 a întrebat:

Buna,
As vrea sa stiu daca este posibil sa obtin fonduri europene nerambursabile pentru a putea sa-mi incep o afacere. Sunt un dezvoltator de aplicatii Android si iOS, insa am nevoie de ajutor financiar pentru a-mi putea castiga audienta( pentru a-mi promova produsele). Imi puteti spune daca sunt eligibil pentru a primii fonduri europene nerambursabile? Si daca da ce trebuie sa fac pentru a obtine aceste fonduri.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să depui un dosar cu toată documentația necesară.
Pa, pa.

| KodrutZ a răspuns:

Nu vrei sa pierzi timp aiurea cu asa ceva. Ia si baga niste proiecte ca freelancer ca sa faci bani rapid si eficient.

| Vanqu1sh a răspuns:

2 lucruri, fie ai relatii fie ai bani sa dai spaga, din moment ce tu ne intrebi pe noi, nu ai nimic din cele doua deci in concluzie trebuie sa muncesti mai mult si sa te interesezi de cum sa iti reclama ( marketing) si sa inveti. Bafta!