| Larisukaaa a întrebat:

As vrea sa stiu daca la venitul lunar pentru incadrarea la bursa sociala se pun si bonurile de masa, say doar salariul net.Mersi!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu se pun bonurile, se pun doar veniturile sau daca ai venituri si lucrezi la negru te incadrezi pentru bursa sociala.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie sa intrebi tu acest lucru de unde primesti bursa, aici pe site nu cred ca stie careva. Ce varsta ai?

| Bondarel99 a răspuns:

Trebuie sa ai un venit net pe membru de familie mai mic decât salariul minim pe economie ca sa îți dea bursa.