| Ema1234 a întrebat:

as vrea sa stiu si eu ce e cel mai in voga, la modul.ce se cauta cel mai mult in domeniile de afacere de prelucrare la domiciuliu lucruri.
deci, eu vreau sa confectionez anumite lucruri acasa, si sa le vand pe internet. ca de expemplu, ce parere aveti de saculete pentru bijuterii? credeti ca s-ar cumpara? mai dati-mi si mie idei pentru lucruri marunte, nu imbracaminte sau așa., un eventual site unde le-as putea vinde. funda.:*

2 răspunsuri:
| bogddy25 a răspuns:

Baga acest id ori iti pun la ei pe site ori o sa cumpere idul tutoriale_2013 baga.

| dustfeather a răspuns:

Nu se cauta nimic, e deja plin internetul de chestii home-made. cat despre site pe care sa vinzi, okazii, mercador, si alte site-uri care au ditamai reclamele prin tot orasul.