| zooooza a întrebat:

As vrea sa vand niste hainute pe net dar am nevoie de mai multe date despre cum pot face asta; ce site-uri imi recomandati, cum primesc banii de la cumparatori etc. Care sunt cele mai bune optiuni?

4 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Okazii.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa pui anunturi pe diferite site-uri (http://www.dauanunt.ro/utile/top-siteuri-anunturi) si sa le trimiti prin posta, cu ramburs. Asa primesti banii inapoi tot prin Posta.

| Caricaturistafaralimite a răspuns:

Merge si pe facebook creezi pagina si pui ce denumire vrei

| rafa1987 a răspuns:

Www.mercador.ro alegi si judetul daac vrei sau trimiti prin posta sau urgent curier sunt mai multe asa primesti bani 100%