| fatacarecusigurantanuteprivestecanddormi a întrebat:

As vrea și eu să știu cât poate să câștige un profesor de limba engleză.

4 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Incepe cu un salariu minim pe econmie, apoi in functie de grade, se mai mareste

| T0T a răspuns:

Ce nume ai, lol.

| xByte a răspuns:

Depinde, daca lucrezi la stat, salariul vine in functie de vechime, si per total oricum e mic. Daca lucrezi la privat salariul o sa fie mai mare, si depinde de cat iti ofera angajatorul.

| Sneakerhead213 a răspuns:

Din salariu are in jur de 10 milioane, din meditatii poate sa faca 20+ pe luna