| goldenbullet a întrebat:

Aveti ceva idei de "bisnita", lucruri care se pot aduce din Germania sau Austria, ca de exemplu mobila, in afara de masini. Stiti cumva ceva site-uri de marfuri angro din strainatate? Mi-ati fi de ajutor. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Volsvagan70 a răspuns:

Incearca cu marfa second-hand. De obicei, gasesti mai multi bani uitati prin haine decat valoarea totala a hainei.
Ai si sanse mari sa fie haine de firma originale, cum ar fi Ralph Lauren, Tommy Hilfiger, etc.